UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@L T. - I to byłaby zasługa takich jak ty, szczęście, że są tacy którym się chce i coś robią, a nie tylko całe dnie biadolą. Ach, za poprzedniego ustroju było znakomicie, to były dobre czasy twoim zdaniem. I co z tego wynikało? Ostatecznie kartki, puste sklepy, to było coś. Pomarańcze na święta, czasami cytrusy. Teraz zamiast koleją "nadzalewową" ludzie jeżdżą samochodami. Tacy ludzie ogólnie nie mają przyszłości.


Anuluj