UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dworce Kolei Nadzalewowej i wielkie przemysłowe zakłady pracy - to były bardzo dobre czasy dla Elbląga i Polski. Obecnie nie ma NIC. W przyszłości też nie będzie NIC !

L T.

Anuluj