UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dworce Kolei Nadzalewowej i wielkie przemysłowe zakłady pracy - to były bardzo dobre czasy dla Elbląga i Polski. Obecnie nie ma NIC. W przyszłości też nie będzie NIC !
L T.
Dworce Kolei Nadzalewowej i wielkie przemysłowe zakłady pracy - to były bardzo dobre czasy dla Elbląga i Polski. Obecnie nie ma NIC. W przyszłości też nie będzie NIC !
L T.