UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może tak należy pociągnąć do odpowiedzialności wody polskie, które kompletnie nic nie robią z korytem kumieli? Wszystko zarośnięte, niepogłębione, zaśmiecone. Najpierw dyrektor za pisu siedział i g... zrobił a teraz kolejny słup z koalicji siedzi i pije kawkę. Po co taka instytucja, skoro dyrektor z "nadania" siedzi i czeka aż sobie woda wyleje? O nich trzeba napisać artykuł ile wydali na utrzymanie w dobrym stanie kumieli? Pewnie milionowe koszta za koszenie trawy...
Sztuczny twór