UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieliście Lato z Radiem i Elblong w sniadaniówce to teraz się uśmiechać hahahahah ooooo i POgoniliscie PIS z Elblonga huuurrrraaaaa w sklepach jest taniej, pracy jest więcej, miliardy z KPO już są na kontach, w elbonskim POrcie rekordy przeladunków... :D