UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieliście Lato z Radiem i Elblong w sniadaniówce to teraz się uśmiechać hahahahah ooooo i POgoniliscie PIS z Elblonga huuurrrraaaaa w sklepach jest taniej, pracy jest więcej, miliardy z KPO już są na kontach, w elbonskim POrcie rekordy przeladunków... :D


Anuluj