Wybrany wątek opinii

Plac zabaw na terenie dwóch wspólnot. Sprawdziłem na geoportalu. Faktycznie dziwna sprawa i ten parking w tle, który nie ma żadnych społecznych walorów, a robi jedynie za parking dla 3 wspólnot mieszkaniowych. Ale ten Elbląg jest skorumpowany
(2025.07.31)
Ja też sprawdziłem na geoportalu, plac zabaw znajduje się na działkach 3/9,3/16 oraz 3/4.Każda działka jest własnością miasta, a władającym jest wpisany ZBK. O jakim korumpowaniu więc mowa? Proszę się liczyć ze słowami. Mieszkańcy sami wybrali projekt, który został zgłoszony zgodnie z przepisami.
Wnikliwy (2025.07.31)
@Wnikliwy - Więc jak rozumiemy jeśli pojawią się tam dzieci z Zawady albo Zatorza, albo z Księżyca, to jaśnie mieszkające tam matki nie będą miały z tym kompletnie żadnego problemu, prawda?
dziecko_z_ksienżyca (2025.07.31)
@dziecko_z_ksienżyca - Nie sądzę, aby ten plac zabaw, nawet ogrodzony (jakich w mieście większość), wymagał specjalnych przepustek, czy identyfikatorów. Grodzi się place zabaw przed pieskami-pupilami. Kotom, raczej płot nie wiele przeszkadza. Ptakom też nie. A DZIECI? Przecież WSZYSTKIE są NASZE! Nie stwarzajmy sztucznych problemów!
(2025.07.31)
Naucz się sprawdzac, teren na którym jest plac zabaw to teren miasta.
(2025.07.31)
@dziecko_z_ksienżyca - a kiedykolwiek miały? serio??
a123_86 (2025.07.31)
Powrót do komentarzy