UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Plac zabaw na terenie dwóch wspólnot. Sprawdziłem na geoportalu. Faktycznie dziwna sprawa i ten parking w tle, który nie ma żadnych społecznych walorów, a robi jedynie za parking dla 3 wspólnot mieszkaniowych. Ale ten Elbląg jest skorumpowany