UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Plac zabaw na terenie dwóch wspólnot. Sprawdziłem na geoportalu. Faktycznie dziwna sprawa i ten parking w tle, który nie ma żadnych społecznych walorów, a robi jedynie za parking dla 3 wspólnot mieszkaniowych. Ale ten Elbląg jest skorumpowany


Anuluj