UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja też sprawdziłem na geoportalu, plac zabaw znajduje się na działkach 3/9,3/16 oraz 3/4.Każda działka jest własnością miasta, a władającym jest wpisany ZBK. O jakim korumpowaniu więc mowa? Proszę się liczyć ze słowami. Mieszkańcy sami wybrali projekt, który został zgłoszony zgodnie z przepisami.

Wnikliwy