Wybrany wątek opinii

W tym rejonie nie powinno być żadnej zabudowy powinien być teren zielony jakiś park od lat pięćdziesiątych ten teren był zawsze pod wodą i zawsze będzie bo jest to najniższy teren w Elblągu.
Aniulka. (2025.07.31)
@Aniulka. - Bzdurzysz Aniołka. Wystarczyło utrzymać w sprawności poniemiecki basen z całą jego infrastrukturą. W końcu po to głównie powstał! Niestety bezmózgowcy rządzący regionem skutecznie to zniszczyli i jeszcze się tym szczycą. Do łopaty takich i niech błoto sprzątają.
(2025.08.01)
Powrót do komentarzy