UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Aniulka. - Bzdurzysz Aniołka. Wystarczyło utrzymać w sprawności poniemiecki basen z całą jego infrastrukturą. W końcu po to głównie powstał! Niestety bezmózgowcy rządzący regionem skutecznie to zniszczyli i jeszcze się tym szczycą. Do łopaty takich i niech błoto sprzątają.


Anuluj