UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aniulka. - Bzdurzysz Aniołka. Wystarczyło utrzymać w sprawności poniemiecki basen z całą jego infrastrukturą. W końcu po to głównie powstał! Niestety bezmózgowcy rządzący regionem skutecznie to zniszczyli i jeszcze się tym szczycą. Do łopaty takich i niech błoto sprzątają.