UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym rejonie nie powinno być żadnej zabudowy powinien być teren zielony jakiś park od lat pięćdziesiątych ten teren był zawsze pod wodą i zawsze będzie bo jest to najniższy teren w Elblągu.
Aniulka.
W tym rejonie nie powinno być żadnej zabudowy powinien być teren zielony jakiś park od lat pięćdziesiątych ten teren był zawsze pod wodą i zawsze będzie bo jest to najniższy teren w Elblągu.
Aniulka.