UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym rejonie nie powinno być żadnej zabudowy powinien być teren zielony jakiś park od lat pięćdziesiątych ten teren był zawsze pod wodą i zawsze będzie bo jest to najniższy teren w Elblągu.

Aniulka.

Anuluj