Wybrany wątek opinii

Niepowazni ludzie poubierali jaskrawe kurtki zeby bylo powazniej. Zawiedliscie szanowni Państwo. Jesli tylko pojawi sie okazja zeby was pgonic z ratusza to z tej szansy skorzystamy.
dumni elblazanie (2025.07.29)
@dumni elblazanie - ktoś tutaj ma problemy z pamięcią, mieszkańcy od lat wiernie głosują na ten sam beton niezależnie jak źle się dzieje w mieście, wystarczy trochę jarmarków, więcej uśmiechu i gawiedź kupiona
(2025.07.29)
Nic dodać nic ująć.100/100.Ale lelektorat, pewnie z UM (widząc po łapkach) nie próżnuje. Wspiera swojego, ..... ten tego, .... szefa
(2025.07.29)
@dumni elblazanie - Ty to jestes jednak Thebill... zawiedli to Twoi poprzednicy w rządzie, gdzie przez 8 lat nie chcieli slyszec o pieniadzaxh na dzialania w wodach polskich tylko stołki ich interesowały w społce. Dzisiaj pod presją obecnych władz miasta, wiceminister podjął decyzję o przyspieszeniu prac nad zbiornikiem i o to wlasnie chodzilo.
(2025.07.29)
@dumni elblazanie - Jarek tez "fajnie"wygladał w pingwiniej pelerynie i obdojonych portkach!idol psisiurków!
nielubiekaczek (2025.07.30)
Powrót do komentarzy