Wybrany wątek opinii
Niepowazni ludzie poubierali jaskrawe kurtki zeby bylo powazniej. Zawiedliscie szanowni Państwo. Jesli tylko pojawi sie okazja zeby was pgonic z ratusza to z tej szansy skorzystamy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@dumni elblazanie - ktoś tutaj ma problemy z pamięcią, mieszkańcy od lat wiernie głosują na ten sam beton niezależnie jak źle się dzieje w mieście, wystarczy trochę jarmarków, więcej uśmiechu i gawiedź kupiona
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Nic dodać nic ująć.100/100.Ale lelektorat, pewnie z UM (widząc po łapkach) nie próżnuje. Wspiera swojego, ..... ten tego, .... szefa
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@dumni elblazanie - Ty to jestes jednak Thebill... zawiedli to Twoi poprzednicy w rządzie, gdzie przez 8 lat nie chcieli slyszec o pieniadzaxh na dzialania w wodach polskich tylko stołki ich interesowały w społce. Dzisiaj pod presją obecnych władz miasta, wiceminister podjął decyzję o przyspieszeniu prac nad zbiornikiem i o to wlasnie chodzilo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@dumni elblazanie - Jarek tez "fajnie"wygladał w pingwiniej pelerynie i obdojonych portkach!idol psisiurków!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1