UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niepowazni ludzie poubierali jaskrawe kurtki zeby bylo powazniej. Zawiedliscie szanowni Państwo. Jesli tylko pojawi sie okazja zeby was pgonic z ratusza to z tej szansy skorzystamy.

dumni elblazanie

Anuluj