UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niepowazni ludzie poubierali jaskrawe kurtki zeby bylo powazniej. Zawiedliscie szanowni Państwo. Jesli tylko pojawi sie okazja zeby was pgonic z ratusza to z tej szansy skorzystamy.
dumni elblazanie
Niepowazni ludzie poubierali jaskrawe kurtki zeby bylo powazniej. Zawiedliscie szanowni Państwo. Jesli tylko pojawi sie okazja zeby was pgonic z ratusza to z tej szansy skorzystamy.
dumni elblazanie