UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dumni elblazanie - Ty to jestes jednak Thebill... zawiedli to Twoi poprzednicy w rządzie, gdzie przez 8 lat nie chcieli slyszec o pieniadzaxh na dzialania w wodach polskich tylko stołki ich interesowały w społce. Dzisiaj pod presją obecnych władz miasta, wiceminister podjął decyzję o przyspieszeniu prac nad zbiornikiem i o to wlasnie chodzilo.


Anuluj