UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dumni elblazanie - ktoś tutaj ma problemy z pamięcią, mieszkańcy od lat wiernie głosują na ten sam beton niezależnie jak źle się dzieje w mieście, wystarczy trochę jarmarków, więcej uśmiechu i gawiedź kupiona


Anuluj