UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sztab kryzysowy ciągle śpi. Za co biorą pieniądze każdego miesiąca. Działają tak, jak w Afryce, Jak coś się zdarzy, to zaczyna się myśleć. Nie są w stanie przewidzieć zagrożeń i ich skutków. Mówiło się dawno o wielkich opadach. Działa się po fakcie.