UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sztab kryzysowy ciągle śpi. Za co biorą pieniądze każdego miesiąca. Działają tak, jak w Afryce, Jak coś się zdarzy, to zaczyna się myśleć. Nie są w stanie przewidzieć zagrożeń i ich skutków. Mówiło się dawno o wielkich opadach. Działa się po fakcie.