Wybrany wątek opinii
Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
"Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. " - tak, nie se jeszcze kilka imprez zrobią, dni chleba, elbląga, niech se piekarczyków nastawiają i jeszcze popajacują. W sumie dlaczego mnie to dziwi? Kumiela nie odmulana od dawna, są efekty.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
2 000 000 000 zł na KACZY RÓW. Praktycznie ZERO na obronę przeciwpowodziową regionu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@GłębokaMyśl - Widze ze maniek wazelina (klakier ćwierkacza i noszowego) wlasnie dostal przepustke ze szpitala?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1