UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. " - tak, nie se jeszcze kilka imprez zrobią, dni chleba, elbląga, niech se piekarczyków nastawiają i jeszcze popajacują. W sumie dlaczego mnie to dziwi? Kumiela nie odmulana od dawna, są efekty.