UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. " - tak, nie se jeszcze kilka imprez zrobią, dni chleba, elbląga, niech se piekarczyków nastawiają i jeszcze popajacują. W sumie dlaczego mnie to dziwi? Kumiela nie odmulana od dawna, są efekty.


Anuluj