UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią.


Anuluj