UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią.
Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią.