Wybrany wątek opinii

Pewnie pisaliście o moich dyrdymałach, wiec powiem krótko. Modrzewina Północ powinna być w całości przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. W myśl słusznej filozofii zabudowy Elbląga śp. Prezydenta Jerzego Wilka : budynki mieszkalne wielorodzinne w Śródmieściu, budownictwo jednorodzinne na peryferiach. W Ratuszu elbląskim niestety panuje trend na bloki na peryferiach, a kto chce w domku, to 5 -10 działek rocznie, a reszta zapraszamy na podelbląskie wsie.
(2025.07.28)
Towarzyszu a gdzie konkretnie zapraszacie i co oferujecie, przedstawcie ofertę.
(2025.07.28)
A chciałbyś tam mieszkać? Smród z oczyszczalni ścieków i z wysypiska średnio raz w tygodniu
lobo51 (2025.07.28)
Powrót do komentarzy