Wybrany wątek opinii
Pewnie pisaliście o moich dyrdymałach, wiec powiem krótko. Modrzewina Północ powinna być w całości przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. W myśl słusznej filozofii zabudowy Elbląga śp. Prezydenta Jerzego Wilka : budynki mieszkalne wielorodzinne w Śródmieściu, budownictwo jednorodzinne na peryferiach. W Ratuszu elbląskim niestety panuje trend na bloki na peryferiach, a kto chce w domku, to 5 -10 działek rocznie, a reszta zapraszamy na podelbląskie wsie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Towarzyszu a gdzie konkretnie zapraszacie i co oferujecie, przedstawcie ofertę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
A chciałbyś tam mieszkać? Smród z oczyszczalni ścieków i z wysypiska średnio raz w tygodniu
Do moderacji
Odpowiedz
4
0