UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie pisaliście o moich dyrdymałach, wiec powiem krótko. Modrzewina Północ powinna być w całości przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. W myśl słusznej filozofii zabudowy Elbląga śp. Prezydenta Jerzego Wilka : budynki mieszkalne wielorodzinne w Śródmieściu, budownictwo jednorodzinne na peryferiach. W Ratuszu elbląskim niestety panuje trend na bloki na peryferiach, a kto chce w domku, to 5 -10 działek rocznie, a reszta zapraszamy na podelbląskie wsie.