A chciałbyś tam mieszkać? Smród z oczyszczalni ścieków i z wysypiska średnio raz w tygodniulobo51
A chciałbyś tam mieszkać? Smród z oczyszczalni ścieków i z wysypiska średnio raz w tygodniu