Wybrany wątek opinii

Linia C jeździ aż 5 razy dziennie. A po 22.30 żaden autobus ani tramwaj. WIOCHA.
(2025.07.21)
O tak!!! Po 22stej drugiej ludzie nie maja już czym wrócić do domu po pracy. Tak ludzie także pracują do 22giej. Szok i niedowierzanie że komunikacja w Elblągu ma taką złą reputację.
(2025.07.21)
Potwierdzam. Wracając ostatnim pociągiem z Gdańska nie ma jak dojechać do domu komunikacją miejską. Z ostatniego pociągu wysiada często 100 osób i więcej.
(2025.07.21)
Powrót do komentarzy