UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O tak!!! Po 22stej drugiej ludzie nie maja już czym wrócić do domu po pracy. Tak ludzie także pracują do 22giej. Szok i niedowierzanie że komunikacja w Elblągu ma taką złą reputację.


Anuluj