UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O tak!!! Po 22stej drugiej ludzie nie maja już czym wrócić do domu po pracy. Tak ludzie także pracują do 22giej. Szok i niedowierzanie że komunikacja w Elblągu ma taką złą reputację.
O tak!!! Po 22stej drugiej ludzie nie maja już czym wrócić do domu po pracy. Tak ludzie także pracują do 22giej. Szok i niedowierzanie że komunikacja w Elblągu ma taką złą reputację.