UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Potwierdzam. Wracając ostatnim pociągiem z Gdańska nie ma jak dojechać do domu komunikacją miejską. Z ostatniego pociągu wysiada często 100 osób i więcej.
Potwierdzam. Wracając ostatnim pociągiem z Gdańska nie ma jak dojechać do domu komunikacją miejską. Z ostatniego pociągu wysiada często 100 osób i więcej.