UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Potwierdzam. Wracając ostatnim pociągiem z Gdańska nie ma jak dojechać do domu komunikacją miejską. Z ostatniego pociągu wysiada często 100 osób i więcej.


Anuluj