Wybrany wątek opinii
Wiatraki NIE, biometanownia NIE. To macie fotowoltanikę na nowych drakońskich warunkach. Zostaje... węgiel, bo drzewo drogie. Sami sobie drożyznę załatwiamy.
Do moderacji
Odpowiedz
20
5
@Taka prawda . - A wy elblągi co macie? Łatwo zabiera się głos w sprawi, e która was nie dotyczy.. Postawcie to sobie w Elblągu i wtedy się mądrujcie
Do moderacji
Odpowiedz
4
15
@z Pasłeka - Jeszcze by się okazało, że musiałbyś iść do pracy, bo powstała. Dramat setek bezrobotnych na garnuszku państwa i podatników.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@z Pasłeka - Tak "elblągi" i "pasłęki", powcy i pisowcy, rolnicy i robotnicy, pacujący i nieroby, kto wam to zrobił?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@KapitanSzyderca - Najpierw się dokształć a potem mędrkuj. W takiej biometanowni do obsadzenia jest kilka etatów, wszystkie procesy są w pełni zautomatyzowane. Za to smród juz dla wszystkich
Do moderacji
Odpowiedz
5
3