Wybrany wątek opinii

Wiatraki NIE, biometanownia NIE. To macie fotowoltanikę na nowych drakońskich warunkach. Zostaje... węgiel, bo drzewo drogie. Sami sobie drożyznę załatwiamy.
Taka prawda . (2025.07.09)
@Taka prawda . - A wy elblągi co macie? Łatwo zabiera się głos w sprawi, e która was nie dotyczy.. Postawcie to sobie w Elblągu i wtedy się mądrujcie
z Pasłeka (2025.07.09)
@z Pasłeka - Jeszcze by się okazało, że musiałbyś iść do pracy, bo powstała. Dramat setek bezrobotnych na garnuszku państwa i podatników.
KapitanSzyderca (2025.07.09)
@z Pasłeka - Tak "elblągi" i "pasłęki", powcy i pisowcy, rolnicy i robotnicy, pacujący i nieroby, kto wam to zrobił?
(2025.07.09)
@KapitanSzyderca - Najpierw się dokształć a potem mędrkuj. W takiej biometanowni do obsadzenia jest kilka etatów, wszystkie procesy są w pełni zautomatyzowane. Za to smród juz dla wszystkich
(2025.07.09)
Powrót do komentarzy