UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@z Pasłeka - Jeszcze by się okazało, że musiałbyś iść do pracy, bo powstała. Dramat setek bezrobotnych na garnuszku państwa i podatników.
KapitanSzyderca
@z Pasłeka - Jeszcze by się okazało, że musiałbyś iść do pracy, bo powstała. Dramat setek bezrobotnych na garnuszku państwa i podatników.
KapitanSzyderca