UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Taka prawda . - A wy elblągi co macie? Łatwo zabiera się głos w sprawi, e która was nie dotyczy.. Postawcie to sobie w Elblągu i wtedy się mądrujcie

z Pasłeka

Anuluj