UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Taka prawda . - A wy elblągi co macie? Łatwo zabiera się głos w sprawi, e która was nie dotyczy.. Postawcie to sobie w Elblągu i wtedy się mądrujcie
z Pasłeka
@Taka prawda . - A wy elblągi co macie? Łatwo zabiera się głos w sprawi, e która was nie dotyczy.. Postawcie to sobie w Elblągu i wtedy się mądrujcie
z Pasłeka