UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiatraki NIE, biometanownia NIE. To macie fotowoltanikę na nowych drakońskich warunkach. Zostaje... węgiel, bo drzewo drogie. Sami sobie drożyznę załatwiamy.
Taka prawda .
Wiatraki NIE, biometanownia NIE. To macie fotowoltanikę na nowych drakońskich warunkach. Zostaje... węgiel, bo drzewo drogie. Sami sobie drożyznę załatwiamy.
Taka prawda .