UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiatraki NIE, biometanownia NIE. To macie fotowoltanikę na nowych drakońskich warunkach. Zostaje... węgiel, bo drzewo drogie. Sami sobie drożyznę załatwiamy.

Taka prawda .

Anuluj