Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Biznes ma się dobrze, pracujący elblążanie też, pracują i uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych. Ci, którym się chce pracować nie jęczą, jęczą wciąż ci zapóźnieni intelektualnie i leniwi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3