UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Kultura", imprezy, sport i tak w kółko a jak tam biznes który ma zarobić na te cele ? Jak miejsca pracy które wpływają bezpośrednio na portfele Elblążan i potwornie zadłużonej kasy miejskiej ? Obecna polityka to dziecinada "bawimy się dziś a co jutro to już nas nie obchodzi" ! To celowe działanie czy jakieś zapóźnienia intelektualne u władz ?By tworzyć kulturę i z niej korzystać to najpierw trzeba wytworzyć dobra materialne bo bez nich mieszkańcy poumierają i nie będzie komu z tego korzystać.