UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biznes ma się dobrze, pracujący elblążanie też, pracują i uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych. Ci, którym się chce pracować nie jęczą, jęczą wciąż ci zapóźnieni intelektualnie i leniwi.
Biznes ma się dobrze, pracujący elblążanie też, pracują i uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych. Ci, którym się chce pracować nie jęczą, jęczą wciąż ci zapóźnieni intelektualnie i leniwi.