UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biznes ma się dobrze, pracujący elblążanie też, pracują i uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych. Ci, którym się chce pracować nie jęczą, jęczą wciąż ci zapóźnieni intelektualnie i leniwi.


Anuluj