UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ZARAZ! ZARAZ!!!! Uczestniczyłem 4 lata temu w audycie jako mieszkaniec Gronowa Elbląskiego odpowiadając na pytania i również wnosząc wnioski takie jak budowa stacji kolejowej w Oleśnie i Karczowiskach Górnych. Pani która prowadziła audyt zapowiedziała, że remont wiąże się z budową i przebudową istniejących przystanków, oraz budowie wiaduktów jeśli linia zwiększy prędkość do 160km/h. Ci się stało z tym projektem? Gdzie jest rozwój regionu? Gdzie są te wszystkie pieniądze?