UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stacji kolejowej? Może jeszcze lotnisko wam tam zbudować? Przystanek osobowy co 50m? Czoło składu wjedzie do jednej wsi, a ostatni wagon będzie stał w poprzedniej? Wy tam wszyscy macie tyle passatów b5,że wystarczy do przewożenia wszystkich mieszkańców. Chyba, że prawka za chlanie pozabierane. Taka opcja też istnieje.

KapitanSzyderca

Anuluj