UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stacji kolejowej? Może jeszcze lotnisko wam tam zbudować? Przystanek osobowy co 50m? Czoło składu wjedzie do jednej wsi, a ostatni wagon będzie stał w poprzedniej? Wy tam wszyscy macie tyle passatów b5,że wystarczy do przewożenia wszystkich mieszkańców. Chyba, że prawka za chlanie pozabierane. Taka opcja też istnieje.

KapitanSzyderca