UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sorry ale mam 61,5 na karku i mi taka muzyka odpowiada, warto zaznaczyć że do 55 roku życia chodziłem co tydzień na dysco, aż szkoda że Arbiter i Tortuga zakończyło funkcjonowanie ! Jaki z tego morał ano taki że nie należy wszystkich mierzyć jedną miarą bo ja kocham taniec i każda dobrą muzykę dobrze wykonaną ! Dla mnie nie ma znaczenia czy to Abba, Ich Troje czy Anita Lipnicka bo każda melodia ma to coś w sobie tylko trzeba to cenić i z tego korzystać do końca życia..... amen
Oky.