UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Kiełbasa zwyczajna - Akurat w dniu Elbląga GE ostro będzie reklamować swoją firmę, bo to dobra jest okazja i potrzebują od ręki ponad setkę ludzi, fizycznych jak i biurowych, 29.06 sa dni otwarte w GE Także nie trafies tym rasem, sorry
MyMieszkancy