UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kiełbasa zwyczajna - Akurat w dniu Elbląga GE ostro będzie reklamować swoją firmę, bo to dobra jest okazja i potrzebują od ręki ponad setkę ludzi, fizycznych jak i biurowych, 29.06 sa dni otwarte w GE Także nie trafies tym rasem, sorry

MyMieszkancy

Anuluj