UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kiełbasa zwyczajna - Akurat w dniu Elbląga GE ostro będzie reklamować swoją firmę, bo to dobra jest okazja i potrzebują od ręki ponad setkę ludzi, fizycznych jak i biurowych, 29.06 sa dni otwarte w GE Także nie trafies tym rasem, sorry
MyMieszkancy