Wybrany wątek opinii
Spencer... żenada miasto umiera a on na spacery chodzi z kim pan tam chodzi z emerytami i rodzinami swoich detektorów. Dla reszty to jest wręcz śmieszne. Zrób pan sobie spacer po szkołach w Elbląga zobacz jak wyglądają sale gimnastyczne, boiska i sale. Jak nie wiesz czym się zająć zmień robotę. Bo ludzie na spacery czasu już od dawna nie mają... pracują.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Cenna uwaga. Zapraszamy na wstępie Pana Prezydenta na spacerek po terenie SP 23 (centrum miasta) przy ul. Słoneczna 14,gdzie od wielu lat mieszkańcy sygnalizują potrzeby, w szczególności brak boiska szkolnego. Stan ogrodzenia terenu, na tyłach szkoły z oddziałami przedszkolnymi jest fatalny, woła wręcz o pomstę do nieba! Dziury w ogrodzeniu powodują nieskrępowany dostęp lokalnej patologii, celem swobodnego spożywania alkoholu(!). Oprócz tego, teren szkoły stanowi również wybieg dla psów(!), które często wyprowadzane są przez właścicieli i puszczane luzem. To wszystko, w szczególności oraz ze względu na najmłodszych, jest niestety proszeniem się o tragedię i oby nigdy, przenigdy do niej nie doszło, Panie Prezydencie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2