UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cenna uwaga. Zapraszamy na wstępie Pana Prezydenta na spacerek po terenie SP 23 (centrum miasta) przy ul. Słoneczna 14,gdzie od wielu lat mieszkańcy sygnalizują potrzeby, w szczególności brak boiska szkolnego. Stan ogrodzenia terenu, na tyłach szkoły z oddziałami przedszkolnymi jest fatalny, woła wręcz o pomstę do nieba! Dziury w ogrodzeniu powodują nieskrępowany dostęp lokalnej patologii, celem swobodnego spożywania alkoholu(!). Oprócz tego, teren szkoły stanowi również wybieg dla psów(!), które często wyprowadzane są przez właścicieli i puszczane luzem. To wszystko, w szczególności oraz ze względu na najmłodszych, jest niestety proszeniem się o tragedię i oby nigdy, przenigdy do niej nie doszło, Panie Prezydencie.


Anuluj