UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cenna uwaga. Zapraszamy na wstępie Pana Prezydenta na spacerek po terenie SP 23 (centrum miasta) przy ul. Słoneczna 14,gdzie od wielu lat mieszkańcy sygnalizują potrzeby, w szczególności brak boiska szkolnego. Stan ogrodzenia terenu, na tyłach szkoły z oddziałami przedszkolnymi jest fatalny, woła wręcz o pomstę do nieba! Dziury w ogrodzeniu powodują nieskrępowany dostęp lokalnej patologii, celem swobodnego spożywania alkoholu(!). Oprócz tego, teren szkoły stanowi również wybieg dla psów(!), które często wyprowadzane są przez właścicieli i puszczane luzem. To wszystko, w szczególności oraz ze względu na najmłodszych, jest niestety proszeniem się o tragedię i oby nigdy, przenigdy do niej nie doszło, Panie Prezydencie.