UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spencer... żenada miasto umiera a on na spacery chodzi z kim pan tam chodzi z emerytami i rodzinami swoich detektorów. Dla reszty to jest wręcz śmieszne. Zrób pan sobie spacer po szkołach w Elbląga zobacz jak wyglądają sale gimnastyczne, boiska i sale. Jak nie wiesz czym się zająć zmień robotę. Bo ludzie na spacery czasu już od dawna nie mają... pracują.