UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie. Pół lasu wycieli a ulicę Wschodnią blokują chociaż tam żadnego drzewa nie wytną. Logika iście kuriozalna. Niech będzie suchy i szpecący ten rów melioracyjny czy retencyjny. Wygląda to jak pomstwa do nieba.