UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie. Pół lasu wycieli a ulicę Wschodnią blokują chociaż tam żadnego drzewa nie wytną. Logika iście kuriozalna. Niech będzie suchy i szpecący ten rów melioracyjny czy retencyjny. Wygląda to jak pomstwa do nieba.