Wybrany wątek opinii

Miasto wydaja miliony zł na ścieżki rowerowe a i tak 1/3 rowerzystów jedzie obok po jezdni blokując ruch i stwarzając zagrożenie. Kiedy Policja weźmie się do roboty i zacznie wlepiać mandaty za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym ?
(2025.06.10)
A kiedy policja weźmie się za kierowców blokujących ścieżki rowerowe i chodniki
Tomek123409 (2025.06.17)
Powrót do komentarzy