UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto wydaja miliony zł na ścieżki rowerowe a i tak 1/3 rowerzystów jedzie obok po jezdni blokując ruch i stwarzając zagrożenie. Kiedy Policja weźmie się do roboty i zacznie wlepiać mandaty za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym ?