UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto wydaja miliony zł na ścieżki rowerowe a i tak 1/3 rowerzystów jedzie obok po jezdni blokując ruch i stwarzając zagrożenie. Kiedy Policja weźmie się do roboty i zacznie wlepiać mandaty za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym ?


Anuluj